Információs Hivatal

Cégünkről

Honlap: http://www.ih.gov.hu

Cégismertető

INFORMÁCIÓS HIVATAL

41. stand

Az Információs Hivatal Magyarország polgári hírszerző szolgálata, amely megszerzi, elemzi, értékeli és továbbítja a külföldre vonatkozó, a nemzet biztonságához és a kormány döntéseihez szükséges információkat, annak érdekében, hogy azzal növeljük hazánk érdekérvényesítő képességét.

Műveleti hírszerzőtiszt munkakörbe keresünk munkatársakat:

  • nemzetközi tanulmányok/ nemzetközi kapcsolatok szakértő
  • politológus
  • közgazdász
  • jogász
  • bölcsész

Technikai hírszerzőtiszt munkakörbe keresünk munkatársakat:

  • villamosmérnök
  • mérnök informatikus
  • programozó matematikus
  • programozó informatikus
  • közgazdasági elemző

Elvárások:

programozó esetében: felsőfokú, legalább BA/BSc végzettség ASP.NET, C#, JAVA, C++ , ismerete SQL vagy ORACLE ismeretek mérnök informatikus esetében: Windows rendszerek és Linux ismerete SQL ismeretek virtualizációs technológiák ismerete

Az alkalmazás feltételei:

BA (BSc)/MA (MSc) diploma, minimum egy idegen nyelv államilag elismert felső/középfokú ismerete szükséges. Egészségügyi, pszichikai alkalmasság, magyar állampolgárság.

Érdeklődés esetén szakmai önéletrajzot és motivációs levelet az Információs Hivatal, 1539 Budapest, Pf. 600, vagy az utanpotlas@allamig.hu címre várjuk. Hivatalunkról, a jelentkezés feltételeiről bővebben a www.ih.gov.hu oldalon olvashat.